Bachovy esence

Bachovy esence jsou přírodní esence z květů divokých rostlin, které vnášejí do života jemně a účinně harmonii a vyrovnanost, a to je důležité pro udržení zdraví a překonání nemoci. Jsou oporou i v těžkých životních situacích, v době vypětí a psychické únavy. 

Bachovy esence zachovávají jasnou mysl. Dají se kombinovat s jinými léčivy, nemají vedlejší účinky a léčí samy skrytě to, co máme uloženo v hloubi duše, takže jde o velmi příjemnou léčbu.
 
Základní konflikty, které nám podle autora, MUDr. Bacha, brání být sami sebou a narušují zdraví, jsou strach, nejistota, nezájem o své okolí, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky ostatních, skleslost nebo zoufalství a přílišná péče o druhé. Bachovy esence je promění do osvobozujících stavů míru, naděje, radosti, víry, jistoty, moudrosti a lásky.
 
Velmi účinná je také kombinace 5 květů, Rescue Remedy, tzv. Krizová esence, která úžasně zklidňuje psychiku i při velkém traumatu, třeba úmrtí blízkého člověka, havárii nebo strachu z důležité zkoušky. 

Bachovy esence na míru

Připravím Vám nebo Vašemu zvířátku podle konkrétní potřeby užívací  lahvičku s 1-7 esencemi, jejichž výběr navíc ověřím kineziologickým testem.             

Můžete také učinit vlastní výběr a objednat e-mailem na: info@kineziologie-masaze.cz, nebo se můžeme domluvit na výběru telefonicky. V případě odeslání poštou Vám pošlu potvrzení objednávky s celkovou cenou a číslem účtu pro platbu předem. Po příchodu úhrady na účet obratem odešlu doporučenou zásilku.