Bachovy esence

Tyto přírodní esence z květů divokých rostlin a dřevin na jemné úrovni, ale výrazně, vnášejí do života harmonii a vyrovnanost, a to je důležité pro udržení zdraví a překonání nemoci. Jsou oporou dokonce v těžkých životních situacích. Podporují nás v boji s nemocí zklidněním emoce, která léčbě vadí, nebo v období vypětí a pocitu psychické únavy.  
 
Základní konflikty, které nám podle autora, MUDr. Bacha brání být sami sebou a narušují zdraví, jsou strach, nejistota, nezájem o své okolí, osamělost, přecitlivělost na vlivy a myšlenky ostatních, skleslost nebo zoufalství a přílišná péče o druhé. Esence je přetransformují na sedm stádii léčení z nemocí, a to jsou mír, naděje, radost, víra, jistota, moudrost a láska.
 
Velmi účinná je také kombinace 5 květů, Rescue Remedy, tzv. Krizová esence, která úžasně zklidňuje psychiku i při velkém traumatu, třeba úmrtí blízkého člověka, havárii nebo strachu z důležité zkoušky. Připravím Vám nebo Vašemu zvířátku podle konkrétní potřeby užívací  lahvičku s 1 - 7 esencemi, jejichž výběr navíc ověřím kineziologickým testem.             

Výběr vhodné esence, nebo jejich kombinací (až 7 esencí), ev. odeslání:

   - vyplyne z potřeb klienta zjištěných při sezení  

   - z pohovoru s klientem, při osobním odběru ověřím svalovým testem  

   - na základě objednávky, dle vašeho vlastního výběru. V tom případě prosím objednávejte e-mailem na: info@kineziologie-masaze.cz. Na jeho základě Vám pošlu potvrzení objednávky s celkovou cenou a číslem účtu pro platbu předem. Po příchodu úhrady na účet obratem odešlu doporučenou zásilku. 

Bachovy esence neotupují, zachovávají jasnou mysl. Jsou podobného charakteru jako homeopatika, ale nejsou citlivá na elektrosmog a odstup od jídla. Mohou se kombinovat s homeopatiky nebo léčbou od lékaře. Nemají vedlejší účinky.