Léčebné kódy

Dovoluji si Vás srdečně pozvat na  výukový a prožitkový seminář metody 

Léčebné kódy - rodinné léčení - 12 kategorií 

vypracovaný psychologem Dr. Alexandrem Loydem, autorem bestselleru Léčebný kód. 

Jde o unikátní způsob duchovní a energetické léčby sebe sama a svých blízkých, který Dr. Loyd, doktor psychologie a naturopatie, tříbil a ověřoval v praxi řadu let. Metoda velmi účinně rozpouští vnitřní, fyziologický stres. Naučíme se léčit nenásilně a bezpečně stopy svých dávných traumatických vzpomínek a přijaté mylné názory a postoje, které jsou podvědomým zdrojem emocionálního stresu a životních neúspěchů.  Jde o snadné cvičení, kterým si však můžeme velmi zlepšit zdraví a kvalitu života ve všech směrech. Sdílení práce na sobě se skupinou stejně naladěných účastníků semináře významně umocňuje získaný užitek.  

Společnost Léčebné kódy ( The Healing Codes ) mi po vyškolení Certifikovaným praktikem Léčebných kódů, paní Mirou Liškovou, poskytla certifikaci Průvodce (školitele), opravňující vést tyto semináře.  

Nejde o náhradu klasické léčby fyzických a psychických nemocí lékaři.  Protože však stres je příčinou 95% všech fyzických a mnoha psychických potíží, po odstranění jeho příčin hlásí významné množství lidí ústup svých problémů, zlepšení zdraví,  vztahů, úspěšnosti a radosti ze života.

Další podrobnosti o Léčebných kódech, včetně 12 kategorií léčených emocionálních a mentálních okruhů témat, si můžete přečíst také na www.lecebnekody.cz/lecebnekody/12-kategorii a v knize Léčebný kód.