Léčení zvířat

Bachovy esence

I zvířátka prožívají své strachy, nejistoty, osamělost, přecitlivělost, chtějí dominovat, žárlí, mají starost o druhé, truchlí, trpí a potlačují své potíže. Stává se, že se majitelé zvířátek zbavují, protože jim připadají nezvladatelná. Bachovy esence již mnoho pejsků, kočiček, koní a dalších zvířat zachránily. Velmi pozitivně na Bachovu květovou terapii reagují, navrací jim klid, vyrovnanost, snášenlivost a optimismus i za těžkých životních situací.  

Například když byli psi sami doma, vytrvale štěkali a vyli. Při užívání Bachových esencí ve vodě nebo v jídle jsou zticha a v klidu.
Při prosincových petardách nejsou zvířata s Bachovými esencemi ve stresu ......
 
Kineziologie 

Emocionální příčiny potíží zvířátka lze vytestovat biologickou zpětnou vazbou a nejvhodnější kombinaci Bachových esencí nebo další postupy pomoci lze ověřit a řešit ve spolupráci s majitelem.

 

Tělové očistné svíce

Tělové svíčky uvolňují svalové a emocionální napětí, rozpouští a vytahují usazeniny a toxiny z podkoží, čistí orgány, otoky, zanícená místa (i dásně, přes tvář), ulevují od bolesti. Pokud s tím ovšem zvířátko souhlasí a vydrží v klidu. Zatím mám zkušenosti se psy, že je na těle akceptují. Zřejmě cítí, že jim dělají dobře.

Se zvířátky pracujeme na místě dohodnutém s majitelem, mimo poradnu.