Masáže

Mobilní masáže

Čínská energetická masáž
Navrací energii a svěžest po pracovním vypětí, při nervozitě a podrážděnosti. Obnovuje harmonické proudění energie v energetických drahách. Pomáhá předcházet bolestem a blokům ve svalech a orgánech, vznikajících energetickou a životní nerovnováhou.

Indická masáž hlavy

Příjemná masáž hlavy, která ulevuje od únavy a stresu a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Má i příznivé účinky na vlasy a pokožku.

Protistresová masáž ramen a šíje
Provádí se před indickou masáží hlavy, zbavuje psychické zátěže.
 
Relaxační masáž - pro příjemné zklidnění a uvolnění, provoněná aromaterapií

Manuální lymfodrenáž
Je to zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit lymfatický systém a podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstranění škodlivin, toxických látek v podkoží ze stresu, nevhodné stravy, užívání hormonů, onemocnění atd. Odlehčí míznímu systému při dlouhém stání a sezení a napomáhá regeneraci Vašeho těla. Pomáhá odstranit související únavu, otoky, zduření uzlin.
 
Cíleně lze lymfodrenáž použít při odstraňování celulitidy, vyčištění lymfy z oblasti karpálních tunelů na rukou, skvělá je také lymfodrenáž dekoltu a obličeje. Zlepšuje stav pokožky. Aplikuje se při pooperačních a poúrazových stavech k zamezení otoků a druhotných komplikací. 

Mikromasáž očního okolí

Krátká masáž na osvěžení a regeneraci svalů v očním okolí má omlazující a osvěžující efekt.
 
Pokud budete mít někdy času více, něco přes hodinku, přijďte na omlazující masáž celého obličeje a dekoltu:
 
Omlazovací masáž - lifting obličeje a dekoltu
Prozáří Vám obličej, odstraní unavený výraz, opravdu omládnete. Masáž provádím jemnými tahy a přítlaky, má skvělý regeneračním vliv na mimické svaly a hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování jak samotných svalů, tak přitom samozřejmě i pokožky. Tato masáž Vám nejen krásně omladí obličej, ale budete cítit harmonii a pohodu, větší sebevědomí a spokojenost.