Masáže

 

Čínská energetická masáž
Navrací energii a svěžest po pracovním vypětí, při nervozitě a podrážděnosti. Obnovuje harmonické proudění energie v energetických drahách. Pomáhá předcházet bolestem a blokům ve svalech a orgánech, vznikajících energetickou a životní nerovnováhou. 
 
Medová masáž zad
Jde o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Med se tlakovými hmaty maséra vstřebává natolik, že vytahuje staré usazeniny a jedy z tělesných tkání. Přes reflexní zóny mohou být příznivě ovlivněny i jiné orgány. Buď lze zvolit variantu detoxikační, která může být při odtrhávání ruky od zad i bolestivá, nebo jemnější relaxační.

Indická masáž hlavy
Příjemná masáž hlavy, která ulevuje od únavy a stresu a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Má i příznivé účinky na vlasy a pokožku.
 
Protistresová masáž ramen a šíje
Provádí se před indickou masáží hlavy, zbavuje psychické zátěže.
 
Regenerační a relaxační masáž


Breussova masáž
Pro psychologickou úlevu a uvolnění stažených svalů podél páteře. Mnoho blokád je způsobeno stresem. Je to účinná a jemná metoda, působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř. Proto se s výhodou používá při bolestech zad. Používá se teplého třezalkového oleje, který dokáže regenerovat meziobratlové ploténky, a tím ulevit od bolestí, kterou může způsobit tlak na míšní nerv.
 
Manuální lymfodrenáž
Je to zvláštní druh jemné techniky, která pomáhá rozproudit lymfatický systém a podporuje tok lymfy. Tím dochází k odstranění škodlivin, toxických látek v podkoží ze stresu, nevhodné stravy, užívání hormonů, onemocnění atd. Odlehčí míznímu systému při dlouhém stání a sezení a napomáhá regeneraci Vašeho těla. Pomáhá odstranit související únavu, otoky, zduření uzlin.
 
Cíleně lze lymfodrenáž použít při odstraňování celulitidy, vyčištění lymfy z oblasti karpálních tunelů na rukou, skvělá je také lymfodrenáž dekoltu a obličeje. Zlepšuje stav pokožky. Aplikuje se při pooperačních a poúrazových stavech k zamezení otoků a druhotných komplikací.
 
Péče o ruce – teplý parafínový zábal – masáž rukou
Nechte hýčkat své ruce, jistě si to zaslouží. Odpočinete si poslechem relaxační hudby a vnímáním okouzlujícího aroma exotických dálek, zatímco Vaše ruce si odpočinou v příjemně teplé hydratační koupeli, poté jim poskytneme očišťující a povzbuzující peeling pro sametově jemné ruce, regenerační krém a teplý parafínový zábal (nebo zábal pomocí masky), aby byly krásně vláčné. Bude následovat příjemná masáž rukou s použitím teplého oleje. Zatímco budete odpočívat se zábalem, můžeme například omladit jemné svaly v očním okolí mikromasáží:

Mikromasáž očního okolí
Krátká masáž na osvěžení a regeneraci svalů v očním okolí má omlazující a osvěžující efekt.
 
Pokud budete mít někdy času více, něco přes hodinku, přijďte na omlazující masáž celého obličeje a dekoltu:
 
Omlazovací masáž (lifting) obličeje a dekoltu
Prozáří Vám obličej, odstraní unavený výraz, opravdu omládnete. Masáž provádím jemnými tahy a přítlaky, má skvělý regeneračním vliv na mimické svaly a hloubkové a detoxikační účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování jak samotných svalů, tak přitom samozřejmě i pokožky. Tato masáž Vám nejen krásně omladí obličej, ale budete cítit harmonii a pohodu, větší sebevědomí a spokojenost.
 
Masáž obličeje a dekoltu teplými lávovými kameny
Teplo lávových kamenů a jejich jemné vibrace ještě ozvláštní luxusní masáž obličeje a dekoltu a působí velmi relaxačně. Přináší slastné okamžiky pohody a maximální péče. je to také alternativa pro ty, kteří nevyhledávají doteky rukou.