Reference

Několik ohlasů klientů. (Pokládám tyto terapie za diskrétní, preferuji anonymitu klientů a o reference si neříkám.)

Dobrý den, paní Lukešová,

chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat. Pomohla jste mi odstranit moje psychické bloky, a tak jsem si mohla potápěčskou dovolenou náležitě užít. Před prvním ponorem proběhla sice nějaká nervozita, ta ale zmizela hned při ponoření pod hladinu, a pak už jsem si jen užívala. Prohloubila jsem si svoje dovednosti a z podmořského života jsem byla úplně nadšená. Moc děkuji. Mějte se hezky a ať se Vám daří.

M.B.

Děkuji za zaslání textů, které mi jistě budou do budoucna přínosné. Zároveň Vám děkuji za příjemně strávěný čas při terapii a za osobní přístup. Přeji hodně spokojených klientů.

E.M.

Dobrý den, paní Lukešová,

Přeji Vám, ať se Vám daří. Vlastně o tom vůbec nepochybuji. Cítila jsem Vaši čistou duši hned při našem setkání.

Já se mám fajn. Můj vztah s rodiči je teď moc hezký. Dcery jsou spokojené ... takže jsme spokojené všechny. Mám rušné a moc krásné období. (popis projektů)

Přeji Vám mnoho úspěchu ve Vaší láskyplné službě ostatním.... Se srdečným pozdravem

I.K.

Dobrý den,

jak jsem slíbila po terapii, kterou jsem s Vámi prodělala, píšu, jaký je výsledek. Cítím se velice skvěle, jako bych se znovu narodila. Občas se přistihnu, že o tom, co se stalo před Vaší terapií, myslím i se vyjadřuji, jako by se to stalo v minulém životě. Shodou okolností jsem byla na karmické meditaci, a tam jsme procházeli svůj život zpětně až ke svému početí. A já si najednou uvědomila, že prožívám svůj porod tak, jak jsem si ho představovala u Vás. Nevybavovaly se mi žádné nepříjemné zážitky, jen moje rodina, ..., a vše jsem prožívala s láskou a vzájemném přijímání. Tehdy jsem si poprvé uvědomila, že o svém dosavadním životě mluvím, jako bych ho prožila někdy dávno v minulosti. Také při nějakém nedorozumění s lidmi se mi daří si držet nadhled a jsem klidnější. Musím se přiznat, že si to vychutnávám a je mi prostě krásně. Ještě jednou vám moc děkuji. Určitě se k vám ještě objednám ...

J.K.

Dobrý večer, paní Lukešová,

děkuji, každý večer pracuji s představivostí, jde to pomalu, ale v hlavě začínám mít velmi jasno. Vím, že to zvládnu.

H.K.

Krásný den, paní Jarmilko,

chtěla bych Vám sklonit poklonu, protože manžel se cítí lépe, hlavně lehčeji - shodil totiž 12 kg! Hooodně se mu snížil tlak, že až omdlíval, protože na to není vůbec zvyklý, ale ještě si to sedá ...

A když teď přemýšlím, co mám napsat k své hojnosti v podnikání, tak slyším z rádia: "Je to blízko..." Takže děkujeme, děkujeme, děkujeme.

J.S.

(Původně velmi slaboučké dítě s poruchami příjmu potravy, učení, na svůj věk maličké, bledé, ani stát při testu nemohl. Společná práce při několika sezeních ho velmi bavila, zlepšoval se a ožil):

Dobrý den, paní Lukešová,

pravděpodobně jsme přišli (díky Vám) na příčinu potíží našeho syna. Opakovaně se Vám podařilo zjistit, že jeho problémy začaly v desátém a jedenáctém měsíci života. Uvědomili jsme si, že v té době prodělal očkování hexavakcínou. Když jsme pátrali po možných následcích očkování, zjistili jsme, že se s jeho potížemi shodují - dyslexie, oslabená imunita, poruchy růstu, zpomalený vývoj, nechutenství.

Následovala doba léčby následků očkování, po čase jsem dostala tuto zprávu:

Náš ... se má podle vlastních slov dobře. Domácí vzdělávání nám velmi vyhovuje. Už máme po pololetních konzultacích a paní učitelka, která nás má na starost, je s námi velmi spokojená.

Paní neuroložka podle posledního vyšetření tvrdí, že ..., než půjde na střední a vysokou školu, bude v pořádku. Přejeme Vám hodně štěstí a zdraví do nového roku. Pokud budeme moci Vás někomu doporučit, tak to rádi uděláme. S pozdravem P.L. s rodinou