Kurz Tělové svíce, ušní svíce

Jde o prastarou metodu příjemného léčení, harmonizace a detoxikace.
Jsou to textilní trubičky napuštěné pravým včelím voskem. Při hoření, postavené na ubrousku na těle, vytvářejí teplo a podtlak. Tento komínový efekt umožňuje odstraňování škodlivin z těla (hleny, bakterie, viry, otoky, plísně a usazeniny). V trubičce se vytažené škodliviny váží na vosk. Svíce podporují samoléčebný proces a regeneraci organismu. Uvolňují také fyzické a psychické napětí, dochází k rozpouštění energetických blokád.
 
Využití tělových a ušních svící
 
Pro tělo: čištění těla a uvolnění svalového napětí. Tišení bolestí kloubů, svalů, pomoc při migrénách. Zmenšení až odstranění otoků, modřin, cyst, pomoc při léčení zánětu. Proti nachlazení a rýmě, gynekologickým potížím, alergii a kožním problémům. Čištění lymfatického systému. Zlepšení zažívání a trávení. 
Na psychiku: odstranění duševního napětí, nervozity, nespavosti, negativních emocí, uklidnění při strachu, stresu, lítosti, vzteku, odporu apod. Zdroj příjemné relaxace.

Svíce jsou významným pomocníkem, rozhodně však nepřerušujte potřebnou lékařskou péči.

Individuální kurz používání tělových nebo ušních svící pro dvojice: 400 Kč za osobu + cena svící podle nákupní ceny (možno přinést vlastní koupené).

Aplikace svíce na klientovi - cena závisí na pohybu nákupních cen svící