Test

Léčebné kódy » Test

Test - Hledač záležitostí srdce 

Doktor Loyd s kolektivem vyvíjeli 16 let nástroj – anonymní test, který dali všem k disposici na svých stránkách a kterým si můžeme kdykoli zjišťovat, na co bychom se momentálně mohli při práci na svém rozvoji nebo léčbě problémů duše soustředit přednostně. Výstup Vám bude poslán ihned po provedení testu. Má kolem 12 stránek s rozborem momentální situace člověka v každé z 12 kategorií.  Před první schůzkou si všichni účastníci tento test udělají a vytisknou, protože během semináře Vám poslouží pro Vaše léčení těch kategorií, kde to bude třeba. Na závěrečné schůzce si můžeme zhodnotit rozdíl výsledků, co se nám podařilo, kde jsme dosáhli úlevy nebo pozitivní změny, a kde ještě budeme pokračovat v práci na sobě. 

Test je k disposici na amerických stránkách společnosti The Healing Codes – www.thehealingcodes.com v angičtině. The Heart Issues Finder. 

 Jednoduše si test vyplníte prostřednictvím stránek české praktičky Léčebných kódů  paní Miry M. Liškové: www.lecebnekody.cz/lecebnekody/test. Najdete tam jednak český překlad jednotlivých otázek a jednak vstup do anglického testu, který můžete rovnou vyplnit a odeslat. Pokud budete potřebovat, mohu Vám pomoci s překladem výsledků.